З 1 жовтня 2019 учасники проекту ELibUkr, що приєдналися до тестування, мають доступ терміном на 1 місяць до мультидисциплінарної ліцензійної бази даних EBSCO.

EBSCO – це потужна оперативна довідково-бібліографічна система, яка надає широкий спектр реферативних та повнотекстових загальнодоступних баз даних від відомих інформаційних постачальників. Учасники проекту ELibUkr, що приєдналися до тестування, матимуть доступ до EBSCO EP Package standard: Academic Search Premier, Business Source Premier, Regional Business News, MasterFile Premier, Health Source: Nursing / Academic Edition, Health Source: Customer Edition, Newspaper Source, MEDLINE, ERIC, GreenFile, LISTA, Teacher Reference Center, European Views on Americas: 1493-1750.

Період доступу: 1 жовтня 2019 – 1 листопада 2019.

Вхід: починаючи з 1 жовтня, вхід можна буде здійснити у EBSCOhost platform (http://search.ebscohost.com/).On access issues: Oleksandra Yaroshenko, communications manager for the ELibUkr project (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).