Запрошуємо учасників проекту ELibUkr отримати тестовий доступ до бази даних Access Global NewsBank. Newsbank пропонує повну колекцію надійних джерел новин, що охоплюють широкий спектр тем і проблем.

 

NewsBank - це архів засобів масової інформації, який об'єднує статті з газет, блогів, стенограми трансляцій тощо. Маючи десятки мільйонів статей, NewsBank є однією з найповніших баз новин у світі.

Надаючи повнотекстовий доступ до міжнародних газет та понад півмільярда новинних статей, цей унікальний онлайн-ресурс підтримує широкий спектр академічних дисциплін, включаючи політологію, журналістику, англійську мову, історію, екологічні дослідження, соціологію, економіку, освіта, бізнес, охорону здоров'я, суспільні науки тощо.

Незалежно від того, чи хочете ви досліджувати поточні події, переглядати тематичні колекції або отримати доступ до архівів вісімнадцятого століття, ви знайдете достовірні результати з NewsBank. База даних містить архів ЗМІ національного та міжнародного рівнів та джерела інформації, відсутні в інших джерелах.

Отримати тестовий доступ можуть учасники проекту ELibUKR. Тестовий доступ до NewsBank передбачає роботу за IP адресами та логіном і паролем (для віддаленої роботи з базою даних під час можливого локдауну).

Для отримання доступу просимо заповнити форму онлайн до 18 жовтня. З питань доступу: Олександра Ярошенко, менеджерка з питань комунікації проекту ElibUKR (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Детальніше про NewsBank